CC5V-T1A-32.768KHZ-7PF-20PPM-TA-QC
Mfr.Part #
Datasheet
Description
CRYSTAL 32.7680KHZ 7PF SMD
Stock
5126
ESR (Equivalent Series Resistance) :
70 kOhms
Frequency :
32.768 kHz
Frequency Stability :
Frequency Tolerance :
±20ppm
Load Capacitance :
7pF
Operating Temperature :
-40°C ~ 85°C