CC5V-T1A-32.768KHZ-7PF-20PPM-TB-QC
Mfr.Part #
Manufacturer
Micro Crystal
Package/Case
Datasheet
Description
CRYSTAL 32.7680KHZ 7PF SMD
Stock
184
Manufacturer :
Micro Crystal
Product Category :
Crystals
ESR (Equivalent Series Resistance) :
70 kOhms
Frequency :
32.768 kHz
Frequency Stability :
Frequency Tolerance :
±20ppm
Load Capacitance :
7pF
Mounting Type :
Surface Mount
Operating Mode :
Fundamental
Operating Temperature :
-40°C ~ 125°C