ABM8-10.000MHZ-R100-B3Y-T
Mfr.Part #
ABM8-10.000MHZ-R100-B3Y-T
Manufacturer
Abracon
Package/Case
Datasheet
ABM8-10.000MHZ-R100-B3Y-T
Description
CRYSTAL 10.0000MHZ 18PF SMD
Stock
485
Manufacturer :
Abracon
Product Category :
Crystals
ESR (Equivalent Series Resistance) :
100 Ohms
Frequency :
10 MHz
Frequency Stability :
±30ppm
Frequency Tolerance :
±25ppm
Load Capacitance :
18pF
Mounting Type :
Surface Mount
Operating Mode :
Fundamental
Operating Temperature :
-20°C ~ 70°C