ABM8-114.285MHZ-D2X-T
Mfr.Part #
ABM8-114.285MHZ-D2X-T
Manufacturer
Abracon
Package/Case
Datasheet
ABM8-114.285MHZ-D2X-T
Description
CRYSTAL 114.2850MHZ 18PF SMD
Stock
462
Manufacturer :
Abracon
Product Category :
Crystals
ESR (Equivalent Series Resistance) :
80 Ohms
Frequency :
114.285 MHz
Frequency Stability :
±20ppm
Frequency Tolerance :
±20ppm
Load Capacitance :
18pF
Mounting Type :
Surface Mount
Operating Mode :
3rd Overtone
Operating Temperature :
-40°C ~ 85°C