MXJDHJI24M0
Mfr.Part #
MXJDHJI24M0
Datasheet
MXJDHJI24M0
Description
HC49S 16PF 30/50PPM -40/85C 24M
ESR (Equivalent Series Resistance) :
40 Ohms
Frequency :
24 MHz
Frequency Stability :
±50ppm
Frequency Tolerance :
±30ppm
Load Capacitance :
16pF
Operating Temperature :
-40°C ~ 85°C