MXJDHJI20M0
Mfr.Part #
MXJDHJI20M0
Manufacturer
Meritek
Package/Case
Datasheet
MXJDHJI20M0
Description
HC49S 16PF 30/50PPM -40/85C 20M
Stock
1000
Manufacturer :
Meritek
Product Category :
Crystals
ESR (Equivalent Series Resistance) :
40 Ohms
Frequency :
20 MHz
Frequency Stability :
±50ppm
Frequency Tolerance :
±30ppm
Load Capacitance :
16pF
Mounting Type :
Surface Mount
Operating Mode :
Fundamental
Operating Temperature :
-40°C ~ 85°C