TS200F23IET
Mfr.Part #
TS200F23IET
Datasheet
TS200F23IET
Description
CRYSTAL 20.0000MHZ 20PF SMD
Stock
134
ESR (Equivalent Series Resistance) :
30 Ohms
Frequency :
20 MHz
Frequency Stability :
±30ppm
Frequency Tolerance :
±20ppm
Load Capacitance :
20pF
Operating Temperature :
-40°C ~ 85°C