MXT29FC32K768
Mfr.Part #
MXT29FC32K768
Datasheet
MXT29FC32K768
Description
CRYSTAL 32.768KHZ 9PF SMD
Stock
661
ESR (Equivalent Series Resistance) :
90 kOhms
Frequency :
32.768 kHz
Frequency Stability :
Frequency Tolerance :
±20ppm
Load Capacitance :
9pF
Operating Temperature :
-20°C ~ 70°C