MXTP6FI32K768
Mfr.Part #
MXTP6FI32K768
Datasheet
MXTP6FI32K768
Description
CRYSTAL 32.768KHZ 6PF TH
Stock
255
ESR (Equivalent Series Resistance) :
30 kOhms
Frequency :
32.768 kHz
Frequency Stability :
Frequency Tolerance :
±20ppm
Load Capacitance :
6pF
Mounting Type :
Through Hole
Operating Temperature :
-40°C ~ 85°C