MXTPBFA32K768
Mfr.Part #
MXTPBFA32K768
Datasheet
MXTPBFA32K768
Description
CRYSTAL 32.768KHZ 12.5PF TH
Stock
215
ESR (Equivalent Series Resistance) :
30 kOhms
Frequency :
32.768 kHz
Frequency Stability :
Frequency Tolerance :
±20ppm
Load Capacitance :
12.5pF
Mounting Type :
Through Hole
Operating Temperature :
-10°C ~ 60°C