603-25-150JA4I8
Mfr.Part #
603-25-150JA4I8
Datasheet
603-25-150JA4I8
Description
CRYSTAL 25.0000MHZ 8PF SMD
Stock
470
ESR (Equivalent Series Resistance) :
50 Ohms
Frequency :
25 MHz
Frequency Stability :
±20ppm
Frequency Tolerance :
±20ppm
Load Capacitance :
8pF
Operating Temperature :
-40°C ~ 85°C
Datasheets
603-25-150JA4I8
603-12-67 Fox Electronics 559 CRYSTAL 12.0000MHZ 20PF SMD