603-24-127JA4I8
Mfr.Part #
603-24-127JA4I8
Datasheet
603-24-127JA4I8
Description
CRYSTAL 24.0000MHZ 12PF SMD
Stock
108
ESR (Equivalent Series Resistance) :
90 Ohms
Frequency :
24 MHz
Frequency Stability :
±30ppm
Frequency Tolerance :
±30ppm
Height - Seated (Max) :
Load Capacitance :
12pF
Operating Temperature :
-40°C ~ 85°C
Datasheets
603-24-127JA4I8
603-12-67 Fox Electronics 559 CRYSTAL 12.0000MHZ 20PF SMD
603-24-127JA4I Intersil (Renesas Electronics Corporation) 118 CRYSTAL 24.0000MHZ 12PF SMD
603-25-150 Fox Electronics 299 CRYSTAL 25.0000MHZ 8PF SMD