CSTLS16M0X55-A0
Mfr.Part #
CSTLS16M0X55-A0
Datasheet
CSTLS16M0X55-A0
Description
CERAMIC RES 16.0000MHZ 30PF T/H
Stock
9356
Capacitance :
30 pF
Frequency :
16 MHz
Frequency Stability :
±0.2%
Frequency Tolerance :
±0.5%
Impedance :
50 Ohms
Operating Temperature :
-20°C ~ 80°C
Package / Case :
Radial - 3 Lead, 2.50mm Pitch