CSTLS4M91G53-B0
Mfr.Part #
CSTLS4M91G53-B0
Manufacturer
Murata Electronics
Package/Case
Datasheet
CSTLS4M91G53-B0
Description
CERAMIC RES 4.9100MHZ 15PF T/H
Stock
2480
Manufacturer :
Murata Electronics
Product Category :
Resonators
Capacitance :
15 pF
Features :
Built in Capacitor
Frequency :
4.91 MHz
Frequency Stability :
±0.2%
Frequency Tolerance :
±5%
Impedance :
30 Ohms
Mounting Type :
Through Hole
Operating Temperature :
-20°C ~ 80°C
Package / Case :
Radial - 3 Lead, 2.50mm Pitch