CSTLS7M37G53-A0
Mfr.Part #
CSTLS7M37G53-A0
Datasheet
CSTLS7M37G53-A0
Description
CER RESONATOR
Stock
7930
Capacitance :
15 pF
Frequency :
7.37 MHz
Frequency Stability :
±0.2%
Frequency Tolerance :
±0.5%
Impedance :
30 Ohms
Operating Temperature :
-20°C ~ 80°C
Package / Case :
Radial - 3 Lead, 2.50mm Pitch