CSTLS6M29G56-A0
Mfr.Part #
CSTLS6M29G56-A0
Datasheet
CSTLS6M29G56-A0
Description
CER RESONATOR
Stock
4000
Capacitance :
47 pF
Frequency :
6.29 MHz
Frequency Stability :
-0.4, +0.2%
Frequency Tolerance :
±0.5%
Impedance :
30 Ohms
Operating Temperature :
-20°C ~ 80°C
Package / Case :
Radial - 3 Lead, 2.50mm Pitch