HUM2020D
Mfr.Part #
HUM2020D
Datasheet
HUM2020D
Description
SI PPIN HERMETIC STUD
Stock
347
Capacitance @ Vr, F :
4pF @ 100V, 1MHz
Operating Temperature :
-65°C ~ 175°C
Package / Case :
Stud
Power Dissipation (Max) :
13 W
Resistance @ If, F :
200mOhm @ 500mA, 4MHz
Supplier Device Package :
Voltage - Peak Reverse (Max) :
2000V