TS33010-M012QFNR
Mfr.Part #
TS33010-M012QFNR
Datasheet
TS33010-M012QFNR
Description
IC REG BUCK 1.2V 500MA 16QFN
Stock
339
Current - Output :
500mA
Frequency - Switching :
2.25MHz
Operating Temperature :
-40°C ~ 125°C (TJ)
Voltage - Input (Max) :
5.5V
Voltage - Input (Min) :
2V
Voltage - Output (Max) :
Voltage - Output (Min/Fixed) :
1.2V
Datasheets
TS33010-M012QFNR
Basic Instructions
    CAP CER 10000PF 1KV X7R RADIAL
    CAP CER 10000PF 2KV X7R RADIAL
    CAP CER 10000PF 2KV X7R NONSTND
    CAP CER 10000PF 3KV X7R NONSTND
    CAP CER 10000PF 3KV X7R RADIAL
    CAP CER 10000PF 3KV X7R RADIAL
    CAP CER 10000PF 4KV X7R NONSTND
    CAP CER 10000PF 4KV X7R RADIAL
    CAP CER 10000PF 5KV X7R NONSTND
    CAP CER 10000PF 5KV X7R RADIAL