CL31C151KBCNBNC
Mfr.Part #
CL31C151KBCNBNC
Datasheet
CL31C151KBCNBNC
Description
CAP ARRAY 150PF 50V NP0 1206
Stock
274
Capacitance :
150pF
Tolerance :
±10%
Voltage - Rated :
50 V