CL31C470KBCNBNC
Mfr.Part #
CL31C470KBCNBNC
Datasheet
CL31C470KBCNBNC
Description
CAP ARRAY 47PF 50V NP0 1206
Stock
152
Capacitance :
47pF
Tolerance :
±10%
Voltage - Rated :
50 V