CL31F104ZACNBNC
Mfr.Part #
CL31F104ZACNBNC
Manufacturer
Samsung Electro-Mechanics
Package/Case
Datasheet
CL31F104ZACNBNC
Description
CAP ARRAY 0.1UF 25V Y5V 1206
Stock
605
Manufacturer :
Samsung Electro-Mechanics
Product Category :
Capacitor Networks, Arrays
Capacitance :
0.1µF
Circuit Type :
Isolated
Dielectric Material :
Ceramic
Mounting Type :
Surface Mount
Number of Capacitors :
4
Package / Case :
1206 (3216 Metric)
Product Status :
Active
Ratings :
Supplier Device Package :
1206 (3216 Metric)
Temperature Coefficient :
Y5V (F)
Tolerance :
-20%, +80%
Voltage - Rated :
25 V