CMOD225-10-100
- Mfr.Part #
- CMOD225-10-100
- Manufacturer
- Crystek Corporation
- Package/Case
- Datasheet
CMOD225-10-100
- Description
- PLL MODULE FREQUENCY TRANSLATOR
- Stock
- 656
- Quality
- Manufacturer :
- Crystek Corporation
- Product Category :
- RF Misc ICs and Modules
- Frequency :
- 100MHz
- Function :
- VCO/PLL Synthesizer
- Mounting Type :
- Connector Mount
- Package / Case :
- Module, SMA Connectors
- Product Status :
- Obsolete
- RF Type :
- Secondary Attributes :
- 5.5V ~ 15V Supply