C50A50Z4
Mfr.Part #
C50A50Z4
Manufacturer
Anaren Wireless / TTM Technologies
Package/Case
Datasheet
C50A50Z4
Description
FREQUENCY TERMINATION
Stock
518
Manufacturer :
Product Category :
RF Misc ICs and Modules
Frequency :
0Hz ~ 2.7GHz
Function :
Termination
Mounting Type :
Surface Mount
Package / Case :
Module
Product Status :
Active
RF Type :
Cellular, DCS, GSM, PCS, UMTS
Secondary Attributes :
Supplier Device Package :
Datasheets
C50A50Z4
Basic Instructions
    CHIP TERMINATOR
    RF ATTENUATOR 20DB 50OHM 2SMD
    RF ATTENUATOR 50OHM
    RF ATTENUATOR 50OHM
    RF ATTENUATOR 50OHM
    RF ATTENUATOR 50OHM 300W
    SMD TERMINATOR
    RF ATTENUATOR 50OHM
    RF ATTENUATOR 50OHM
    RF ATTENUATOR 50OHM 1005
Part Manufacturer Stock Description
C50A1P American Electrical, Inc. 561 CIR BRKR MAG-HYDR 50A 480VAC