CHF5225CAF500L
Mfr.Part #
CHF5225CAF500L
Manufacturer
Bourns, Inc.
Package/Case
Datasheet
CHF5225CAF500L
Description
RES CHAS MNT 50 OHM 5% 20W
Stock
290
Manufacturer :
Bourns, Inc.
Product Category :
RF Misc ICs and Modules
Frequency :
0Hz ~ 4GHz