CHF5225CBF101R
- Mfr.Part #
- CHF5225CBF101R
- Datasheet
CHF5225CBF101R
- Description
- RES CHAS MNT 100 OHM 5% 60W
- Stock
- 115
- Frequency :
- 0Hz ~ 4GHz