A3M1ACQ12VDC2D
Mfr.Part #
A3M1ACQ12VDC2D
Datasheet
A3M1ACQ12VDC2D
Stock
274
Coil Current :
150 mA
Coil Voltage :
12VDC
Contact Rating (Current) :
80 A
Features :
Diode
Must Operate Voltage :
8.4 VDC
Must Release Voltage :
1.2 VDC
Operating Temperature :
-40°C ~ 125°C
Switching Voltage :
75VDC - Max
Datasheets
A3M1ACQ12VDC2D
Part Manufacturer Stock Description
A3M10 Knowles Precision 283 CAP TRIMMER 1-10PF 250V SMD