DP4RSB60E20B5
- Mfr.Part #
- DP4RSB60E20B5
- Datasheet
DP4RSB60E20B5
- Description
- RELAY SSR CONTACT 48VDC 20A 32V
- Stock
- 119
- Load Current :
- 20 A
- Voltage - Input :
- 18 ~ 32VDC
- Voltage - Load :
- 1 ~ 48V