APE1004H
Mfr.Part #
APE1004H
Datasheet
APE1004H
Description
RELAY GEN PURPOSE SPST 6A 4.5V
Stock
435
Coil Current :
38 mA
Coil Voltage :
4.5VDC
Contact Rating (Current) :
6 A
Must Operate Voltage :
2.97 VDC
Must Release Voltage :
0.225 VDC
Operating Temperature :
-40°C ~ 85°C
Switching Voltage :
250VAC - Max
Datasheets
APE1004H
Basic Instructions
    CAP ALUM POLY 220UF 20% 6.3V SMD
    CAP ALUM POLY 100UF 20% 16V SMD
    CAP ALUM POLY 330UF 20% 6.3V SMD
    CAP ALUM POLY 150UF 20% 4V SMD
    CAP ALUM POLY 22UF 20% 16V SMD
    CAP ALUM POLY 47UF 20% 6.3V SMD
    CAP ALUM POLY 100UF 20% 6.3V SMD
    CAP ALUM POLY 47UF 20% 10V SMD
    CAP ALUM POLY 22UF 20% 35V SMD
    CAP ALUM POLY 120UF 20% 20V SMD