LS240D12R
- Mfr.Part #
- LS240D12R
- Datasheet
LS240D12R
- Description
- SSR RELAY SPST-NO 12A 24-280V
- Stock
- 105
- Load Current :
- 12 A
- Output Type :
- AC
- Voltage - Input :
- 4 ~ 10VDC
- Voltage - Load :
- 24 V ~ 280 V