ERJ-12NF1003U
- Mfr.Part #
- ERJ-12NF1003U
- Datasheet
ERJ-12NF1003U
- Description
- RES SMD 100K OHM 1% 3/4W 1812
- Stock
- 342
- Features :
- Automotive AEC-Q200
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 155°C
- Power (Watts) :
- 0.75W, 3/4W
- Product Status :
- Not For New Designs
- Resistance :
- 100 kOhms
- Temperature Coefficient :
- ±100ppm/°C
- Tolerance :
- ±1%