CFS1/2C473J
Mfr.Part #
CFS1/2C473J
Datasheet
CFS1/2C473J
Description
RES 47K OHM 5% 1/2W AXIAL
Stock
139
Operating Temperature :
-55°C ~ 155°C
Power (Watts) :
0.5W, 1/2W
Resistance :
47 kOhms
Temperature Coefficient :
-450/ +350ppm/°C
Tolerance :
±5%