301S42E121JV4E
Mfr.Part #
301S42E121JV4E
Datasheet
301S42E121JV4E
Description
CAP CER 120PF 300V NP0 1111
Stock
753
Capacitance :
120 pF
Operating Temperature :
-55°C ~ 125°C
Tolerance :
±5%
Voltage - Rated :
300V