301S42E131JV4E
Mfr.Part #
301S42E131JV4E
Datasheet
301S42E131JV4E
Description
CAP CER 130PF 300V NP0 1111
Stock
306
Capacitance :
130 pF
Operating Temperature :
-55°C ~ 125°C
Tolerance :
±5%
Voltage - Rated :
300V