UM30-212115
- Mfr.Part #
- UM30-212115
- Datasheet
UM30-212115
- Description
- SENSOR PROX ULTRASN 65-350MM CYL
- Stock
- 635
- Operating Temperature :
- -25°C ~ 70°C
- Output Type :
- NPN
- Response Frequency :
- 12Hz
- Voltage - Supply :
- 9V ~ 30V