UM30-211112
- Mfr.Part #
- UM30-211112
- Datasheet
UM30-211112
- Description
- SENSOR PROX ULTRASN 30-250MM CYL
- Stock
- 376
- Operating Temperature :
- -25°C ~ 70°C
- Output Type :
- PNP
- Response Frequency :
- 25Hz
- Voltage - Supply :
- 9V ~ 30V