0CNN080.V
Mfr.Part #
0CNN080.V
Datasheet
0CNN080.V
Description
FUSE STRIP 80A 125VAC/48VDC RECT
Stock
2
Approval Agency :
UR
Current Rating (Amps) :
80A
Package / Case :
Rectangular, Blade
Voltage Rating - AC :
125 V
Voltage Rating - DC :
48 V