1.5KE510A
Mfr.Part #
1.5KE510A
Manufacturer
SMC Diode Solutions
Package/Case
Datasheet
1.5KE510A
Description
TVS DIODE DO201AD
Stock
244
Manufacturer :
SMC Diode Solutions
Operating Temperature :
-65°C ~ 175°C (TJ)
Package / Case :
DO-201AD, Axial
Power - Peak Pulse :
1500W (1.5kW)