1.5KE540CA
Mfr.Part #
1.5KE540CA
Datasheet
1.5KE540CA
Stock
606
Bidirectional Channels :
1
Operating Temperature :
-65°C ~ 175°C (TJ)
Power - Peak Pulse :
1500W (1.5kW)