ABM8-24.000MHZ-D1G-T
- Mfr.Part #
- ABM8-24.000MHZ-D1G-T
- Datasheet
ABM8-24.000MHZ-D1G-T
- Description
- CRYSTAL 24.0000MHZ 18PF SMD
- ESR (Equivalent Series Resistance) :
- 50 Ohms
- Frequency :
- 24 MHz
- Frequency Stability :
- ±15ppm
- Frequency Tolerance :
- ±10ppm
- Load Capacitance :
- 18pF
- Operating Mode :
- Fundamental
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 85°C