AB26TRJ-32.768KHZ-T
Mfr.Part #
AB26TRJ-32.768KHZ-T
Datasheet
AB26TRJ-32.768KHZ-T
Description
CRYSTALS 32.768KHZ
Stock
6000
ESR (Equivalent Series Resistance) :
40 kOhms
Frequency :
32.768 kHz
Frequency Stability :
Frequency Tolerance :
±20ppm
Height - Seated (Max) :
Load Capacitance :
12.5pF
Operating Temperature :
-40°C ~ 85°C