ABL-10.000MHZ-B4Y-T
Mfr.Part #
ABL-10.000MHZ-B4Y-T
Datasheet
ABL-10.000MHZ-B4Y-T
Description
CRYSTAL 10.0000MHZ 18PF TH
Stock
600
ESR (Equivalent Series Resistance) :
50 Ohms
Frequency :
10 MHz
Frequency Stability :
±30ppm
Frequency Tolerance :
±30ppm
Load Capacitance :
18pF
Operating Temperature :
-20°C ~ 70°C