ABL-10.000MHZ-B1U-T
Mfr.Part #
ABL-10.000MHZ-B1U-T
Manufacturer
Abracon
Package/Case
Datasheet
ABL-10.000MHZ-B1U-T
Description
CRYSTAL 10.0000MHZ 18PF TH
Stock
129
Manufacturer :
Abracon
Product Category :
Crystals
ESR (Equivalent Series Resistance) :
50 Ohms
Frequency :
10 MHz
Frequency Stability :
±10ppm
Frequency Tolerance :
±10ppm
Load Capacitance :
18pF
Mounting Type :
Through Hole
Operating Mode :
Fundamental
Operating Temperature :
-20°C ~ 70°C