AC-27.000MBE-T
Mfr.Part #
AC-27.000MBE-T
Datasheet
AC-27.000MBE-T
Description
XTAL OSC XO 27.0000MHZ CMOS SMD
Stock
716
Current - Supply (Max) :
20mA
Frequency :
27 MHz
Frequency Stability :
±50ppm
Operating Temperature :
-40°C ~ 85°C
Voltage - Supply :
3.3V