AC-27.000MCE-T
Mfr.Part #
AC-27.000MCE-T
Datasheet
AC-27.000MCE-T
Description
OSC XO 27.000MHZ 2.5V SMD
Stock
554
Current - Supply (Max) :
20mA
Frequency :
27 MHz
Frequency Stability :
±50ppm
Operating Temperature :
-40°C ~ 85°C
Voltage - Supply :
2.5V