AC-26.000MBD-T
Mfr.Part #
AC-26.000MBD-T
Manufacturer
TXC Corporation
Package/Case
Datasheet
AC-26.000MBD-T
Description
OSC XO 26.000MHZ 3.3V SMD
Stock
270
Manufacturer :
TXC Corporation
Product Category :
Oscillators
Absolute Pull Range (APR) :
Base Resonator :
Crystal
Current - Supply (Max) :
20mA
Frequency :
26 MHz
Frequency Stability :
Function :
Enable/Disable
Mounting Type :
Surface Mount
Operating Temperature :
Output :
CMOS
Package / Case :
4-SMD, No Lead
Product Status :
Active
Ratings :
AEC-Q100
Spread Spectrum Bandwidth :
Type :
XO (Standard)
Voltage - Supply :
3.3V