PE15A1049
Mfr.Part #
PE15A1049
Datasheet
PE15A1049
Description
LNA 2DB NF 10MHZ TO 1GHZ SMA
Stock
5
Current - Supply :
40mA
Frequency :
10MHz ~ 1GHz
Gain :
32dB
Mounting Type :
Noise Figure :
2dB
P1dB :
12dBm
Test Frequency :
10MHz ~ 1GHz
Voltage - Supply :
11V ~ 15V