PE15A1034
- Mfr.Part #
- PE15A1034
- Manufacturer
- Analog Devices, Inc.
- Package/Case
- Datasheet
PE15A1034
- Description
- RF AMPLIFIER SMA
- Stock
- 760
- Quality
- Manufacturer :
- Analog Devices, Inc.
- Product Category :
- RF Amplifiers
- Current - Supply :
- 170mA
- Frequency :
- 1.5GHz ~ 5GHz
- Gain :
- 14dB
- Mounting Type :
- Connector Mount
- Noise Figure :
- 4.5dB
- P1dB :
- 17dBm
- Package / Case :
- Module, SMA Connectors
- Product Status :
- Obsolete
- RF Type :
- Radar, VSAT
- Supplier Device Package :
- Test Frequency :
- 1.5GHz ~ 5GHz
- Voltage - Supply :
- 9V