PE15A1057
- Mfr.Part #
- PE15A1057
- Datasheet
PE15A1057
- Description
- LNA 1DB NF 20MHZ TO 1.5 GHZ SMA
- Stock
- 5
- Current - Supply :
- 70mA
- Frequency :
- 20MHz ~ 1.5GHz
- Gain :
- 20dB
- Mounting Type :
- Noise Figure :
- 1dB
- P1dB :
- 17dBm
- Test Frequency :
- 20MHz ~ 1.5GHz
- Voltage - Supply :
- 9V ~ 18V