PE15A1068
Mfr.Part #
PE15A1068
Datasheet
PE15A1068
Description
LNA 0.7DB NF 500MHZ TO 4GHZ SMA
Stock
22
Current - Supply :
65mA
Frequency :
500MHz ~ 4GHz
Gain :
24dB
Mounting Type :
Noise Figure :
0.7dB
P1dB :
17dBm
Test Frequency :
500MHz ~ 4GHz
Voltage - Supply :
9V ~ 15V