PE15A1067
Mfr.Part #
PE15A1067
Datasheet
PE15A1067
Description
LNA 0.7DB NF .7 TO 2.7GHZ SMA
Stock
6
Current - Supply :
65mA
Frequency :
700MHz ~ 2.7GHz
Gain :
23dB
Mounting Type :
Noise Figure :
0.7dB
P1dB :
18dBm
Test Frequency :
700MHz ~ 2.7GHz
Voltage - Supply :
9V ~ 15V